Bio snacky a sladkosti

Udělejte si radost!

Vyzkoušejte bio snacky a sladkosti z VitalAbo a udělejte si radost!

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti Typ ajurvédského produktu
Filtr

Bio: 21 produktů

Govinda Bio Snack Balls s čokoládou a třešněmi

Govinda Bio Snack Balls s čokoládou a třešněmi, 100 g

  • ovocná čokoládová chuť
  • ideální na svačinu
  • čistě rostlinné
80,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio Snack Balls s mandlemi

Govinda Bio Snack Balls s mandlemi, 100 g

  • ovocná oříšková chuť
  • z vlastní manufaktury
  • vyrobeno udržitelně a férově
80,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio Snack Balls s tygřími ořechy

Govinda Bio Snack Balls s tygřími ořechy, 100 g

  • jemná oříšková chuť
  • na svačinku
  • pouze ze 3 ingrediencí
80,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio veganské pralinky

Govinda Bio veganské pralinky, Mocha Nougat (70 g)

  • bez lepku
  • hořká čokoláda
  • s ovocnými náplněmi
120,00 Kč (1 714,29 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio Snack Balls s čokoládou

Govinda Bio Snack Balls s čokoládou, 100 g

  • lahodná čokoládová příchuť
  • ideální na svačinu
  • vyrobeno udržitelným způsobem
80,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio Snack Bites s mangem

Govinda Bio Snack Bites s mangem, 100 g

  • ovocná příchuť
  • z vlastní manufaktury
  • ideální na svačinu
80,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio dřišťál

Govinda Bio dřišťál, 200 g

  • obsahuje velké množství vitamínu C
  • jemně sladkokyselý a ovocný
  • jemně sušený
230,00 Kč (1 150,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio čokoládový delight

Govinda Bio čokoládový delight, 120 g

  • pečlivě vybrané ingredience
  • s jemnými datlemi
  • raw, vegan
120,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Energetické kuličky

Govinda Energetické kuličky, 120 g

  • sladké ovocné kuličky
  • bez přidaného cukru
  • bio
120,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio kokosové datle

Govinda Bio kokosové datle, 120 g

  • ovocné kuličky
  • 100% vegan
  • bio
120,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio cukrovinky s maroni kaštany

Govinda Bio cukrovinky s maroni kaštany, 100 g

  • kaštanové ovocné cukrovinky
  • pečené jedlé kaštany
  • se skořicí a vanilkou
110,00 Kč (1 100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio Paradiso cukrovinky

Govinda Bio Paradiso cukrovinky, 100 g

  • kokosové cukrovinky
  • slazeny agávovým sirupem
  • vysoce kvalitní suroviny
110,00 Kč (1 100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio Snack Balls s datlemi

Govinda Bio Snack Balls s datlemi, 100 g

  • ovocná oříšková chuť
  • ideální na svačinku
  • přirozená sladkost
80,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Classic Ayurveda Bio kousky manga

Classic Ayurveda Bio kousky manga, 100 g

  • sušená pochoutka
  • na slunci vyzrálé
  • na svačinku
150,00 Kč (1 500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio Snack Bites s kokosem

Govinda Bio Snack Bites s kokosem, 100 g

  • pouze 3 přísady
  • s datlemi a agávovým sirupem
  • ideální na svačinku
80,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio Natur Laddu

Govinda Bio Natur Laddu, 120 g

  • pro všechny gurmány
  • vyvažuje dóšu
  • bez umělých přísad
140,00 Kč (1 166,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Classic Ayurveda Bio divoké meruňky

Classic Ayurveda Bio divoké meruňky, 200 g

  • aromatické
  • ovocně-sladkí
  • ovoce Rasayana
230,00 Kč (1 150,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio Snack Balls s fíky

Govinda Bio Snack Balls s fíky, 100 g

  • aromatická sladká chuť
  • ideální na svačinu
  • vyrobeno udržitelně a férově
80,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio magické mandle

Govinda Bio magické mandle, 120 g

  • ovocné kuličky
  • s datlemi a skořicí
  • z kontrolovaného bio pěstování
120,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio prémiové čokoládové kuličky

Govinda Bio prémiové čokoládové kuličky, 120 g

  • s jemnými datlemi
  • bez mléka
  • bio
120,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 21. října

Classic Ayurveda Bio moruše

Classic Ayurveda Bio moruše, 150 g

  • bohatá na živiny
  • šetrné sušení
  • ideální s müsli, pečivem nebo sušeným ovocem
180,00 Kč (1 200,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici