FutuNatura Kids Super Iron, 150 ml
S příjemnou jahodovou příchutí
340,00 Kč
(2 266,67 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od 3 let
- vitamín B
- bez GMO
Popis
Super Iron od FutuNatura Kids dodává minerální látku železo. Tekutina navíc obsahuje všechny vitamíny skupiny B: od vitamínu B1 přes vitamín B6 až po vitamín B12. Kromě toho je Super Iron obohacen o několik rostlinných extraktů. Je bez geneticky modifikovaných organismů a lze jej snadno dávkovat.
Doporučené dávkování:
Děti do 5 let: dvakrát denně 1 čajová lžička (5 ml)
Děti od 5 let: dvakrát denně 2 čajové lžičky (10 ml)
Super Iron by měl být užíván po jídle.
Upozornění:
- Doporučené užívání pro děti od 3 let.
- Vhodné také pro dospělé.
- Vzhledem k přírodním složkám se může barva produktu mírně lišit, což však nemá vliv na kvalitu produktu.
- Produkt obsahuje železo, které může při dlouhodobém užívání vést ke zbarvení stávajících zubních povlaků. Tomu lze zpravidla předejít pravidelným a důkladným čištěním zubů.
| Produkt č. | NARA-FN280 |
|---|---|
| Obsah: | 150 ml |
| EAN: | 3830072118894 |
| Výrobce č. | FN280 |
| Značky: | FutuNatura Kids |
| Forma: | tekutina |
| Čas užívání: | po jídle |
| Stopové prvky: | železo |
| Typ produktu: | vitamíny pro děti, minerály a stopové prvky, doplněk na bázi železa |
| Vlastnosti: | bez GMO |
| Určené pro: | děti |
| Obecné informace: | před použitím dobře protřepejte |
| Tipy pro skladování: | skladujte na chladném a suchém místě |
| Dobré pro/na: | krvetvorbu, imunitní systém, náladu – proti únavě, nervy, buňky |
Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Složení
| Složení | pro max. denní dávku/porci (20 ml) |
|---|---|
| extrakt ze spiruliny | 0,37 g |
| extrakt z mrkve | 0,37 g |
| špenátový extrakt | 0,37 g |
| extrakt z artyčoků | 0,37 g |
| extrakt ze šťovíku | 0,37 g |
| železo | 13,2 mg |
| vitamín B3 | 16 mg |
| vitamín B5 | 7 mg |
| vitamín B6 | 1,7 mg |
| vitamín B1 | 1,4 mg |
| vitamín B9 | 0,2 mg |
| Vitamin B2 | 140 µg |
| vitamín B7 | 60 µg |
| Vitamin B12 | 2,6 µg |
Složení
voda, agávový sirup, glycerin (plnivo), spirulinový koncentrát, výtažek z mrkve, špenátový extrakt, extrakt z artyčoku, extrakt ze šťovíku, železo, kyselina citronová (regulátor kyselosti), sorbát draselný (Konzervační prostředek), xanthanová guma (zahušťovadlo), jahodové aroma, niacin (vitamín B3), pantothenát vápenatý (vitamín B5), pyridoxin hcl (vitamín B6), thiamin, kyselina listová (vitamín B9), riboflavin (vitamín B2), biotin, kyanokobalamin (vitamín B12)
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Be Healthy d.o.o., Ulica Mirka Vadnova 7, 4000 , Kranj, Slovinsko, info@futunatura.si |
|---|