Krémy a masti pro vyživenou a jemnou pokožku

Dopřejte si jen to nejlepší!

Široký výběr nejrůznějších krémů a mastí s kvalitními složkami pro tu nejlepší péči.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Highlights Značky Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti Typ ajurvédského produktu
Filtr

Krémy: 1 - 30 z 78 produktů

ENZBORN Hřejivá mast

ENZBORN Hřejivá mast, 200 ml

  • hřejivé vlastnosti
  • gelová konzistence
  • rychle se vstřebává
230,00 Kč (1 150,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Sebamed Body Milk

Sebamed Body Milk, 200 ml

  • bohaté a vyživující složení
  • pro citlivou a suchou pokožku
  • s olejem ze sladkých mandlí a bambuckým máslem
100,00 Kč (500,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Röck Naturprodukte Sviští mast

Röck Naturprodukte Sviští mast, 100 ml

  • vysoká kvalita
  • pro všechny typy pokožky
  • rychle se vstřebává
380,00 Kč (3 800,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Eimermacher Pravá koňská mast Classic

Eimermacher Pravá koňská mast Classic, náplň 1000 ml

  • nelepí se
  • rychle se vstřebává
  • nezanechává barevné stopy
589,00 Kč (589,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

ENZBORN Aloe Vera Premium Gel

ENZBORN Aloe Vera Premium Gel, 100 ml

  • pro podrážděnou pokožku
  • rychle se vstřebává
  • intenzivně hydratuje
170,00 Kč (1 700,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Zechsal MCM Gel

Zechsal MCM Gel, 100 ml

  • s 15 % čistého hořčíku
  • jedinečné složení
  • svěží vůně
380,00 Kč (3 800,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Röck Naturprodukte Mast s horskou borovicí

Röck Naturprodukte Mast s horskou borovicí, 100 ml

  • pro suchou pokožku
  • pro každodenní použití
  • jedinečná vůně
381,75 Kč 410,00 Kč (3 817,50 Kč / l)

Doručení do 07. října

ENZBORN Melkers Original tea tree olej

ENZBORN Melkers Original tea tree olej, 250 ml

  • vysoce kvalitní tuk pro pokožku
  • vynikající pro popraskané ruce
  • měkká a pružná kůže
150,00 Kč (600,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

ENZBORN Melkers Original s měsíčkem lékařským

ENZBORN Melkers Original s měsíčkem lékařským, 250 ml

  • vysoce kvalitní mast
  • pro měkkou a hydratovanou pokožku
  • dermatologicky testováno
140,00 Kč (560,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kräutermax Boswellia+ mast

Kräutermax Boswellia+ mast, 100 ml

  • na ruce, nohy, chodidla a záda
  • s extraktem z arniky a zázvoru
  • s avokádovým a olivovým olejem
669,00 Kč (6 690,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Sebamed Dětské tělové mléko

Sebamed Dětské tělové mléko, 200 ml

  • bez mikroplastů
  • pro suchou a podrážděnou pokožku
  • s panthenolem a bambuckým máslem
210,00 Kč (1 050,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kneipp Zpevňující tělové mléko

Kneipp Zpevňující tělové mléko, 200 ml

  • pro náročnou pokožku
  • vyhlazující efekt
  • rostlinné pečující oleje
150,00 Kč (750,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Kräutermax Jírovec+ gelová mast

Kräutermax Jírovec+ gelová mast, 100 ml

  • s výtažky z eukalyptu
  • obsahuje borovici kleč a mentol
  • zklidňuje a hydratuje
420,00 Kč (4 200,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Zechsal Pure Magnesium MCM Gel

Zechsal Pure Magnesium MCM Gel, 30 ml

  • 15% chlorid hořečnatý
  • svěží mentolová příchuť
  • snadná aplikace
150,00 Kč (5 000,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Sebamed Anti-Ageing tělové mléko s Q10

Sebamed Anti-​Ageing tělové mléko s Q10, 200 ml

  • s arganovým olejem
  • vyživující a hydratační
  • pro pleť starší 30 let
180,00 Kč (900,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

ENZBORN Ošetřující balzám

ENZBORN Ošetřující balzám, 500 ml

  • obsahuje alantoin
  • pro jemnou a pružnou pokožku
  • dermatologicky testováno
280,00 Kč (560,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Arthrobene Gel na klouby

Arthrobene Gel na klouby, 60 ml

  • s harpagofytem ležatým a citronelovým olejem
  • bez konzervačních látek
  • obsahuje kafr a mentol
320,00 Kč (5 333,33 Kč / l)

Doručení do 07. října

Sebamed Anti-Dry tělové mléko Urea 10 %

Sebamed Anti-​Dry tělové mléko Urea 10 %, 200 ml

  • s mandlovým olejem
  • bez mikroplastů
  • pro velmi suchou pokožku
180,00 Kč (900,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Zechsal Pure Magnesium Skin Repair Cream

Zechsal Pure Magnesium Skin Repair Cream, 75 ml

  • obsahuje hořčík ze Zechsteinského moře
  • obsahuje izolát bramborového proteinu
  • vhodné pro všechny věkové kategorie
361,44 Kč 460,00 Kč (4 819,20 Kč / l)

Doručení do 07. října

Röck Naturprodukte Alpská bylinná mast

Röck Naturprodukte Alpská bylinná mast, 50 ml

  • vhodná pro masáž
  • pro všechny typy pokožky
  • s kvalitními výtažky
284,47 Kč 300,00 Kč (5 689,40 Kč / l)

Doručení do 07. října

Sebamed For Men balzám po holení

Sebamed For Men balzám po holení, 100 ml

  • osvěžující a revitalizující
  • obohacený o hydratační komplex
150,00 Kč (1 500,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Home of Ayurveda somamed Hořké ghí

Home of Ayurveda somamed Hořké ghí, 100 g

  • všestranné použití
  • obsahuje živočišné bílkoviny
  • dodává hebkost
529,00 Kč (5 290,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Arthrobene Mast na svaly

Arthrobene Mast na svaly, 60 ml

  • s kafrem a harpagofytem
  • s rozmarýnovým olejem
  • bez konzervačních látek
260,00 Kč (4 333,33 Kč / l)

Doručení do 07. října

Life Light Bio gel s aloe vera

Life Light Bio gel s aloe vera, 150 ml

  • bio aloe vera
  • rychle se vstřebává bez zanechání mastného filmu
  • bez parfemace a silikonů
430,00 Kč (2 866,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

Apeiron Intenzivní balzám se včelím voskem

Apeiron Intenzivní balzám se včelím voskem, 10 ml

  • pečuje o pleť a rty
  • chrání popraskané, poškozené oblasti pokožky
  • ideální také na cesty
380,00 Kč (38 000,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Mountaindrop Bodyshape Revival

Mountaindrop Bodyshape Revival, 250 ml

  • pro všechny typy pokožky
  • jemné složení pro péči
  • poskytuje chvíle svěžesti
1 019,00 Kč (4 076,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

SOJALL Softin Derm

SOJALL Softin Derm, 100 ml

  • s vzácnými rostlinnými oleji
  • na obličej, ruce a tělo
  • pro suchou a citlivou pokožku
719,00 Kč (7 190,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Golden Tree Bloom

Golden Tree Bloom, 150 ml

  • pro suchou a křehkou pokožku
  • hydratuje
  • dodává pleti atraktivní vzhled
1 269,00 Kč (8 460,00 Kč / l)

Doprava zdarma do 07. října

Sebamed Anti-Dry tělové mléko

Sebamed Anti-​Dry tělové mléko, 200 ml

  • pro suchou a zarudlou pokožku
  • obohaceno o vitamín E
  • neutrální pH
220,00 Kč (1 100,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Propolia Universal Balm

Propolia Universal Balm, 60 ml

  • pro náročnou a suchou pokožku
  • výživný a hydratační
  • ochranné vlastnosti
390,00 Kč (6 500,00 Kč / l)

Doručení do 07. října