Kvalitní náhrada stravy

Pro efektivní regulaci hmotnosti

V této kategorii naleznete např. polévky, shaky, tyčinky či kaše, které mohou být účinným pomocníkem pro úspěšné hubnutí.

Filtrovat a seřadit

Cena Highlights Značky Forma Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti
Filtr

Náhrada stravy: 8 produktů

LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake

LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake, vanilka‑smetana (396 g)

  • kompletní náhrada jídla
  • pouze přibližně 214 kcal na porci
  • bezlepkové složení s vysokým obsahem vlákniny
230,00 Kč (580,81 Kč / kg)

Doručení do 07. října

yfood Fresh Berry tekuté jídlo

yfood Fresh Berry tekuté jídlo, 0,50 l

  • bez přidaného cukru
  • bez lepku a laktózy
  • ovocná bobulová příchuť
130,00 Kč (260,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

yfood Heavenly Hazelnut tekuté jídlo

yfood Heavenly Hazelnut tekuté jídlo, 0,50 l

  • praktické na cesty
  • bez lepku a laktózy
  • s vitamíny a minerály
130,00 Kč (260,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

yfood Fruity Mango tekuté jídlo

yfood Fruity Mango tekuté jídlo, 0,50 l

  • vysoký obsah bílkovin
  • bez přidaného cukru
  • příchuť čerstvého manga
130,00 Kč (260,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

SATURO® Balanced proteinový prášek

SATURO® Balanced proteinový prášek, vanilka (1.400 g)

  • vysoce kvalitní rostlinný protein
  • bohatý na vlákninu a vitamíny
  • stačí na 14 porcí
849,00 Kč (606,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

SATURO® Classic prášek

SATURO® Classic prášek, Čokoláda (1.430 g)

  • ze sójových bílkovin
  • s mnoha vitamíny a minerály
  • vysoký obsah bílkovin
819,00 Kč (572,73 Kč / kg)

Doručení do 07. října

yfood Smooth Vanilla tekuté jídlo

yfood Smooth Vanilla tekuté jídlo, 0,50 l

  • vysoký obsah bílkovin
  • bez přidaného cukru
  • vhodné pro každodenní použití
130,00 Kč (260,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

yfood Classic Choco tekuté jídlo

yfood Classic Choco tekuté jídlo, 0,50 l

  • bez přidaného cukru
  • bez lepku a laktózy
  • s čokoládovou příchutí
130,00 Kč (260,00 Kč / l)

Doručení do 20. října