Doplňky stravy na podporu hubnutí

Pro vyvážený životní styl

Široký výběr doplňků stravy pro regulaci hmotnosti a vyvážený životní styl.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Highlights Značky Forma Cíl tréninku Neobsahuje tyto alergeny Vlastnosti Určené pro
Filtr

Hubnutí: 1 - 30 z 51 produktů

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, Cranberry (300 g)

  • velmi bohaté složení
  • pro horké a studené nápoje
  • osvěžující během tréninku
456,89 Kč 769,00 Kč (1 522,97 Kč / kg)

Doručení do 07. října

LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake

LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake, vanilka‑smetana (396 g)

  • kompletní náhrada jídla
  • pouze přibližně 214 kcal na porci
  • bezlepkové složení s vysokým obsahem vlákniny
230,00 Kč (580,81 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio prášek z akátových vláken

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio prášek z akátových vláken, 360 g

  • 80 % rozpustné vlákniny
  • i pro těhotné, kojící a děti
  • neutrální chuť
819,00 Kč (2 275,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

yfood Fresh Berry tekuté jídlo

yfood Fresh Berry tekuté jídlo, 0,50 l

  • bez přidaného cukru
  • bez lepku a laktózy
  • ovocná bobulová příchuť
130,00 Kč (260,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

pure encapsulations Bromelain DR

pure encapsulations Bromelain DR, 30 kapslí

  • obsahuje 2400 jednotek GDU na gram
  • v kapsli stabilní vůči kyselinám (DRcaps®)
  • rostlinná kombinace
589,00 Kč (49 083,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

OMNi-BiOTiC® METAtox

OMNi-BiOTiC® METAtox, 90 g

  • podpora řízení stravování
  • s 9 důležitými bakteriálními kmeny
  • 30 sáčků po 3 g
681,66 Kč 1 139,00 Kč (7 574,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Peeroton SLIM Shake

Peeroton SLIM Shake, Chocolate (500 g)

  • sojový protein, med a jogurt
  • obsahuje vitamíny a minerály
  • snadná aplikace
669,00 Kč (1 338,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

FutuNatura Artyčoková šťáva

FutuNatura Artyčoková šťáva, 500 ml

  • s vitamínem C
  • ideální po konzumaci těžkých jídel
320,00 Kč (640,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Life Light Najara® proteinový nápoj v prášku

Life Light Najara® proteinový nápoj v prášku, 500 g

  • rostlinné bílkoviny
  • s koenzymem Q10
  • vitamíny, minerály a stopové prvky
689,00 Kč (1 378,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Peeroton Power Pack Bar

Peeroton Power Pack Bar, Berries (70 g)

  • s nízkým glykemickým indexem
  • chuťově vynikající
  • bez průmyslového cukru
68,56 Kč 80,00 Kč (979,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Golden Tree Slim Coffee Booster

Golden Tree Slim Coffee Booster, 15 sáčků

  • 2 vysoce kvalitní rostlinné extrakty
  • s L-karnitinem a pikolinátem chromu
  • bez chuti a zápachu
749,00 Kč (49 933,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

nu3 Collagen Fit Shake

nu3 Collagen Fit Shake, Cherry Delight (360 g)

  • 5 g kolagenového hydrolyzátu na porci
  • min. 22–23 g bílkovin na koktejl
  • s esenciálními vitamíny a minerály
439,31 Kč 569,00 Kč (1 220,31 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Vitanu Bio konjakové tagliatelle

Vitanu Bio konjakové tagliatelle, 270 g

  • 1-2 porce
  • příprava za pouhé 3 minuty
  • nízký obsah kalorií
80,00 Kč (296,30 Kč / kg)

Doručení do 07. října

yfood Heavenly Hazelnut tekuté jídlo

yfood Heavenly Hazelnut tekuté jídlo, 0,50 l

  • praktické na cesty
  • bez lepku a laktózy
  • s vitamíny a minerály
130,00 Kč (260,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

yfood Fruity Mango tekuté jídlo

yfood Fruity Mango tekuté jídlo, 0,50 l

  • vysoký obsah bílkovin
  • bez přidaného cukru
  • příchuť čerstvého manga
130,00 Kč (260,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Sandhya vedi boost

Sandhya vedi boost

  • All-in-One
  • vyrobeno z 8 rostlinných složek
  • s vitamínem C z aceroly
1 089,00 Kč (7 260,00 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

Golden Tree Nighttime Burn

Golden Tree Nighttime Burn, 30 kapslí

  • obsahuje L-karnitin
  • přírodní rostlinné extrakty
  • doplněn vitamíny B6 a B3
639,00 Kč (29 045,45 Kč / kg)

Doručení do 07. října

SATURO® Balanced proteinový prášek

SATURO® Balanced proteinový prášek, vanilka (1.400 g)

  • vysoce kvalitní rostlinný protein
  • bohatý na vlákninu a vitamíny
  • stačí na 14 porcí
849,00 Kč (606,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

FutuNatura Glukomanan Weight Control

FutuNatura Glukomanan Weight Control, 180 kapslí

  • s glukomananem z rostliny konjac
  • doplněno o chrom
  • ideální pro ty, kteří nemají rádi sport
460,00 Kč (4 220,18 Kč / kg)

Doručení do 07. října

SATURO® Classic prášek

SATURO® Classic prášek, Čokoláda (1.430 g)

  • ze sójových bílkovin
  • s mnoha vitamíny a minerály
  • vysoký obsah bílkovin
819,00 Kč (572,73 Kč / kg)

Doručení do 07. října

NaturesPlus® Protein Shake Strawberry

NaturesPlus® Protein Shake Strawberry, 1.088 g

  • 14 g rostlinného proteinu
  • z hrášku, rýže a sójových bobů
  • bez tuku s 99 kaloriemi na porci
1 369,00 Kč (1 258,27 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října

pure encapsulations Extrakt ze zeleného čaje

pure encapsulations Extrakt ze zeleného čaje, 60 kapslí

  • bohatý na bioaktivní rostlinné sloučeniny
  • bez kofeinu
  • s čajovými katechiny
999,00 Kč (66 600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

FutuNatura Glukomanan Slimming Drink

FutuNatura Glukomanan Slimming Drink, 170 g

  • s příchutí pomeranče
  • z rostliny konjac
  • s inulinem a vitamínem C
490,00 Kč (2 882,35 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Abtei Ostropestřec Plus s artyčoky

Abtei Ostropestřec Plus s artyčoky, 30 kapslí

  • 20x koncentrovaný extrakt z artyčoku
  • Bez lepku a laktózy
  • Pouze 1 kapsle denně
180,00 Kč (8 181,82 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Amaiva Slim bio ájurvédský čaj

Amaiva Slim bio ájurvédský čaj, 140 g

  • výborná kvalita
  • lahodné aroma
  • podle ajurvédské receptury
370,00 Kč (2 642,86 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Golden Tree Active Burn

Golden Tree Active Burn, 60 kapslí

  • 3 speciální rostlinné extrakty
  • doplněn vitamíny a stopovými prvky
  • vhodný pro veganskou stravu
1 029,00 Kč (32 156,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Solaray Morosil Red Orange 400 mg

Solaray Morosil Red Orange 400 mg, 30 veg. kapslí

  • 400 mg Morosil® na kapsli
  • patentovaný extrakt z pomeranče
  • vegan a bez lepku
1 029,00 Kč (49 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

SOJALL Elektro

SOJALL Elektro, 1.000 ml

  • pramenitá voda s přírodním solným roztokem
  • přírodní elektrolyty
  • vegan a bez cukru
1 019,00 Kč (1 019,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Golden Tree Garcinia Belly Burn

Golden Tree Garcinia Belly Burn, 30 kapslí

  • extrakt z garcinie a zeleného čaje
  • doplněno o chrom
  • bez lepku a laktózy
819,00 Kč (43 105,26 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Solaray Okra v prášku

Solaray Okra v prášku, 74,70 g

  • vláknina z okra v kombinaci s inulinem
  • neutrální chuť a všestranné použití
  • bez lepku a sóji
1 279,00 Kč (17 121,82 Kč / kg)

Doprava zdarma do 07. října