BRAINEFFECT DAILY CREATINE + ELECTROLYTES Drink, Lemon Coconut (240 g)
3 g kreatinu + elektrolyty, zinek
899,00 Kč
(3 745,83 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- velmi dobrá rozpustnost
- příchuť kokosová voda–citron
- bez přidaného cukru
-
vegan -
vegetariánské
Popis
Daily Creatine + Electrolytes se 3 g vysoce čistého kreatinu (Creavitalis®) s příchutí kokosové vody a citronu. Prášek se snadno rozpouští ve vodě.
Doporučené dávkování:
Jednu denní porci, 1 odměrku (8 g), rozpusťte v 250 ml vody. Flexibilní použití před nebo po tréninku.
Upozornění:
- Lidé s onemocněním ledvin by se měli před užíváním poradit s lékařem.
| Produkt č. | BE-BE20467 |
|---|---|
| Obsah: | 240 g |
| EAN: | 4260697147075 |
| Výrobce č. | BE20467 |
| Značky: | BRAINEFFECT |
| Forma: | prášek |
| Cíl tréninku: | budování svalů, vytrvalost |
| Čas užívání: | před tréninkem, po tréninku, ráno |
| Forma stravování: | vegan, vegetariánská |
| Typ produktu: | aminokyseliny |
| Vlastnosti: | vegan, vegetariánské |
| Aminokyseliny: | kreatin |
| Obecné informace: | v případě těhotenství nebo kojení se o užívání poraďte se svým lékařem |
| Může obsahovat stopy: | A - lepku, C - vajec, F - sójových bobů, P - lupiny |
| Dobré pro/na: | energii, svaly, duši |
Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g | pro max. denní dávku/porci (8 g) |
|---|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 532 / 127 kj / kcal | 42 / 10 kj / kcal |
| tuk | <0,5 g | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,1 g | <0,1 g |
| sacharidy | 7,1 g | 0,6 g |
| z toho cukr | 3,8 g | 0,3 g |
| bílkoviny | <0,5 g | <0,5 g |
| sůl | 3,38 g | 0,27 g |
Složení
| Složení | pro max. denní dávku/porci (8 g) |
|---|---|
| kreatin monohydrát | 3,4 g |
| z toho creatine | 3 g |
| draslík | 507 mg |
| Calcium | 200 mg |
| hořčík | 94 mg |
| zinek | 2 mg |
| sodík | 108 mg |
| vitamín B1 (thiamin) | 0,27 mg |
| vitamín B2 (riboflavin) | 0,35 mg |
| vitamín B6 | 0,35 mg |
| vitamín C | 40 mg |
Složení
42,6 % kreatin monohydrát (Creavitalis®), Potassium citrate, citrát vápenatý, okyselovací prostředek (kyselina citronová), citrát hořečnatý, 3,3 % prášek z kokosové vody, sůl, přírodní aroma, 1 % prášek z citronové šťávy (maltodextrin, koncentrát citronové šťávy), sladidlo (glykosidy steviolu ze stévie), vitamín C, glukonát zinečnatý, vitamín B6, riboflavin, thiamin
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Whitewall GmbH, Revaler Straße 30-31, 10245, Berlin, Německo, www.brain-effect.com |
|---|