BRAINEFFECT DAILY COLLAGEN Powder, Neutral (450 g)
Pro každodenní užívání
839,00 Kč
(1 864,44 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- 15 g hydrolyzovaného kolagenu / porce
- bez přidaného cukru
- hovězí kolagen bez zápachu a chuti
Popis
Daily Collagen Powder s 15 g hydrolyzovaného kolagenu je ideálním společníkem pro začátek dne. Zcela bez rušivého zápachu a pachuti.
Doporučené dávkování:
1 odměrku prášku (15 g = denní dávka) denně rozmíchejte v 250 ml vody, čaje, smoothie, polévky nebo jiných studených či teplých pokrmů a nápojů.
| Produkt č. | BE-BE20439 |
|---|---|
| Obsah: | 450 g |
| EAN: | 4260697146214 |
| Výrobce č. | BE20439 |
| Značky: | BRAINEFFECT |
| Forma: | prášek |
| Typ produktu: | kolagen |
| Vlastnosti: | BEZ přidaného cukru |
| Určené pro: | ženy, muže |
| Obecné informace: | nevhodné pro těhotné ženy, nevhodné pro kojící ženy, nevhodné pro děti |
| Tipy pro skladování: | skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla |
| Dobré pro/na: | klouby a kosti, pokožku, zuby a dásně |
Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte je mimo dosah dětí.
Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g | pro max. denní dávku/porci (15 g) |
|---|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1566 / 374 kj / kcal | 234 / 56 kj / kcal |
| tuk | <0,5 g | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,1 g | <0,1 g |
| sacharidy | 1,4 g | <0,5 g |
| z toho cukr | <0,5 g | <0,5 g |
| bílkoviny | 92 g | 14 g |
| sůl | 0,15 g | 0,02 g |
Složení
Profil aminokyselin
| Složení | pro/na 100 g |
|---|---|
| L-Isoleucin | 1,2 g |
| L-leucin | 2,6 g |
| l-lysin | 3,3 g |
| l-methionin | 0,9 g |
| l-fenylalanin | 1,6 g |
| l-threonin | 1,9 g |
| l-valine | 2,2 g |
| l-histidin | 0,9 g |
| l-arginin | 7,6 g |
| l-tyrosin | 0,6 g |
| l-alanin | 8,3 g |
| L-asparagine | 4,4 g |
| l-glutamin | 9,9 g |
| glycin | 23 g |
| l-prolin | 13,5 g |
| l-serin | 3,4 g |
Složení
hydrolyzát hovězího kolagenu Typ I & III
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Whitewall GmbH, Revaler Straße 30-31, 10245, Berlin, Německo, www.brain-effect.com |
|---|