BioTechUSA Zero Sauce, Sweet Chili (350 ml)

Nízkokalorická přísada do Vašich jídel

201,66 Kč 220,00 Kč -8%

(576,17 Kč / l, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Příchuť: Sweet Chili

skladem

Doručení do pátek, 02. října, pokud objednáte do úterý do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 069,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • bez přidaného cukru a bez tuku
  • velmi nízký obsah kalorií
  • bez lepku a bez laktózy
  • bez cukru bez cukru
  • lepek lepek
  • laktóza laktóza

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Alnatura Bio himálajská celozrnná basmati rýže, 500 g

BioTechUSA Zero Sauce, Sweet Chili (350 ml) 201,66 Kč (576,17 Kč / l)
Alnatura Bio himálajská celozrnná basmati rýže, 500 g 80,00 Kč (160,00 Kč / kg)
Celková cena: 281,66 Kč
Popis

Zero Sauce je ideálním způsobem, jak dodat pokrmům chuť, aniž byste museli řešit zbytečné kalorie. Díky receptuře bez tuku a přidaného cukru se skvěle hodí pro vyvážené stravování i přísnější dietní režimy. Různé příchutě umožňují rozmanité použití v kuchyni.

Složení omáčky je vhodné k masovým pokrmům, salátům i přílohám. Neobsahuje lepek ani laktózu, a proto ji lze snadno zařadit do různých výživových plánů. Praktická dávkovací lahev usnadňuje manipulaci a umožňuje přesné dávkování podle Vaší chuti.

Doporučené užívání a skladování:
Používejte omáčku dle chuti k Vašim jídlům. Jedna porce odpovídá přibližně 5 ml. Před použitím dobře protřepejte!

Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte v krátké době.

Produkt č. BIO-26008010600
Obsah: 350 ml
EAN: 5999076233175
Výrobce č. 26008010600
Značky: BioTechUSA
Forma stravování: bez lepku, bez cukru, bez laktózy
Neobsahuje tyto alergeny: lepek, laktóza
Typ produktu: potravina
Vlastnosti: bez aspartamu, bez GMO, bez cukru
Tipy pro skladování: skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla, po otevření skladujte v chladu
Složení

pitná voda, zahušťovadlo (celulózová guma, xanthanová guma, Guar gum), kuchyňská sůl, ocet, okyselovací prostředek (kyselina citronová), 0,5 % mleté chilli, byliny, koření (koriandr), konzervanty (sorbát draselný, benzoan sodný (E211)), sladidlo (Sucralose, sacharin), aroma

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty pro/na 100 ml
Energie/energetická hodnota 38 / 9 kj / kcal
tuk 0 g
  z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
sacharidy 0 g
  z toho cukr 0 g
vláknina 1,3 g
bílkoviny <0,5 g
sůl 1,1 g
Právní informace
Provozovatel potravinářského podniku: BiotechUSA Kft., Huszti út 60, 1033, Budapest, Maďarsko, shop.biotechusa.at

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro BioTechUSA Zero Sauce (čeština)

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder