Alnavit Bio přímá višňová šťáva, 330 ml
Ovocná chuť přímo z přírody
103,16 Kč 120,00 Kč -14%
(312,61 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- 100% višňová šťáva
- bez přísad, čistě přírodní
- ovocná a plná chuť
-
vegan -
vegetariánské
Podobné výrobky
Popis
Tato 100% čistá přímá šťáva z višní nabízí intenzivně ovocnou chuť a pochází ze zralých bio višní. Bez jakýchkoli přidaných látek, pouze s přirozenou sladkostí ovoce – ideální k samostatnému pití, jako přísada do nápojů nebo do dezertů.
| Produkt č. | XPI-MM-241499 |
|---|---|
| Obsah: | 330 ml |
| EAN: | 42470588 |
| Výrobce č. | 241499 |
| Značky: | Alnavit |
| Forma stravování: | vegan, vegetariánská |
| Typ produktu: | hotový nápoj/prášek/sirup |
| Vlastnosti: | vegan, vegetariánské |
| Tipy pro skladování: | skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla |
Složení
100 % šťáva z višní[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 243 / 58 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 13 g |
| z toho cukr | 13 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnavit GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, information@alnavit.com, www.alnavit.de/impressum |
|---|