Alnatura Bio tyčinky tymián + mořská sůl, 100 g

Křupavý snack na zobání

70,00 Kč

(700,00 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 g

Ještě 9 ks skladem

Doručení do pondělí, 05. října, pokud objednáte do středa do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 069,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • vegan
  • bez aromat
  • bez kvasnicového extraktu
  • bio certifikované bio certifikované
  • vegan vegan
  • vegetariánské vegetariánské

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Alnatura Bio hnědá mandlová pěna, 250 g

Alnatura Bio tyčinky tymián + mořská sůl, 100 g 70,00 Kč (700,00 Kč / kg)
Alnatura Bio hnědá mandlová pěna, 250 g 180,00 Kč (720,00 Kč / kg)
Celková cena: 250,00 Kč
Popis

Základ mimořádně křupavých Alnatura Bio tyčinek Tymián a mořská sůl tvoří špaldová mouka a bramborové vločky. O potřebnou chuť se stará tymián a mořská sůl. Perfektní k dipu nebo jen tak na mlsání mezi jídly. Vyrobeno v Německu - bez aromat a bez kvasničného extraktu.

Produkt č. XPI-MM-223415
Obsah: 100 g
EAN: 4104420254220
Výrobce č. 223415
Značky: Alnatura
Forma stravování: vegan, vegetariánská
Typ produktu: snack/občerstvení
Vlastnosti: bio certifikované, vegan, vegetariánské, BEZ dochucovadel
Tipy pro skladování: skladujte na chladném a suchém místě
Může obsahovat stopy: C - vajec, G - mléka, H - ořechů
Složení

68 % špaldová mouka[2], bramborové vločky[1], slunečnicový olej[1], 1,9 % mořská sůl, 0,7 % tymián[1]

  1. z bio zemědělství
  2. Špalda je druh pšenice / z bio zemědělství.
Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty pro/na 100 g
Energie/energetická hodnota 1897 / 453 kj / kcal
tuk 14 g
  z toho nasycené mastné kyseliny 1,4 g
sacharidy 70 g
  z toho cukr 1,1 g
vláknina 3,7 g
bílkoviny 9,9 g
sůl 2,1 g
Právní informace
Provozovatel potravinářského podniku: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Alnatura Bio tyčinky tymián + mořská sůl (čeština)

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder