Alnatura Bio čokoláda s mátou, 100 g

Lahodná chuť!

80,00 Kč

(800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 g

skladem

Doručení do pondělí, 05. října, pokud objednáte do středa do 23:59.

Přeprava v chladícím boxu: Na chlazené produkty se vztahují dodatečné náklady na přepravu ve výši 147,00 Kč na objednávku.
Další informace

Vlastnosti

  • hořká čokoláda s mátovou krémovou náplní
  • aromatická, jemně bylinná a osvěžující
  • bez lecitinu

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s nu3 Erythritol, 750 g

Alnatura Bio čokoláda s mátou, 100 g 80,00 Kč (800,00 Kč / kg)
nu3 Erythritol, 750 g 230,00 Kč (306,67 Kč / kg)
Celková cena: 310,00 Kč
Popis

Hořká čokoláda plněná chladivým mátovým krémem - jako stvořená pro chvíle, které vyžadují osvěžení! Tato křupavá krémová pochoutka lahodí všem smyslům. Všechny ingredience pocházejí ze spolehlivého ekologického pěstování. Neobsahuje lecitin.

Produkt č. XPI-MM-128759
Obsah: 100 g
EAN: 4104420222564
Výrobce č. 128759
Značky: Alnatura
Typ produktu: potravina
Tipy pro skladování: skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah světla
Může obsahovat stopy: A - lepku, G - mléka, H - ořechů
Složení

60 % hořká čokoláda[2] (kakaová hmota[2], třtinový cukr[2], kakaový prášek[2], kakaové máslo[2], čistý máslový tuk[2]), 40 % mátová náplň[2] (třtinový cukr[2], invertní cukrový sirup[2], mátový olej[2], kyselina vinná[1])

  1. okyselovadlo / ekologické zemědělství
  2. z kontrolovaného bio zemědělství

Může obsahovat stopy lepku, mandlí, lískových ořechů a pistácií.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty pro/na 100 g
Energie/energetická hodnota 2035 / 486 kj / kcal
tuk 22 g
  z toho nasycené mastné kyseliny 14 g
sacharidy 63 g
  z toho cukr 56 g
vláknina 7,8 g
bílkoviny 5,1 g
sůl 0,01 g
Právní informace
Provozovatel potravinářského podniku: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Alnatura Bio čokoláda s mátou (čeština)

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder